Uzavření obchodu dle nařízení vlády | Specialkalega.cz

Uzavření obchodu dle nařízení vlády

Dle nařízení vlády je naše provozovna od 22.10. do 3.11. bohužel uzavřena!

 

Nyní připravujeme možnost vyzvednutí objednávek vytvořených přes náš eshop i jako osobní odběr na prodejně (na prodejně bude zřízeno výdejní místo pro tyto objednávky). Bohužel, abychom splnili zákonné požadavky na možnost vydání zboží zakoupené distanční formou musíme nejdříve upravit náš informační systém, což několik dní potrvá. Jedná se o náročnější úpravy, kde jejich provedení může trvat 1-2 týdny. Bohužel námi původně uvažovaná možnost rezervace produktu na prodejně, zákonné nároky plně nesplňuje. Zaroveň se tímto krokem chceme připravit, kdyby prodejny nebyly v současně avizované době znovu otevřeny.

 

Až bude možnost osobního odběru z eshopu připravena, zavedeme pravděpodobně zkrácenou otevírací dobu tohoto odběrného místa, kdy tyto objednávky bude možné vyzvednout. Zároveň se budeme snažit, aby naši registrovaní zákaznícic nadále mohli nakupovat se svou získanou slevou.

 

Další informace, zde budeme aktualizovat.

 

Současná situace nás celkově mrzí a doufáme, že se epidemická situace, v co nejkratší době zlepší. Děkujeme všem zákazníkům, kteří nám v budoucnu zachovají přízeň.

Také bychom využili možnosti poděkování všem pracovníkům, kteří se potýkají s bojem proti onemocnění COVID-19 za jejich nasazení (zdravotníci, hygienici,  ...) a také i běžným lidem, kteří svým zodpovědným chování nepodporují další šíření nákazy. Pokud se šiření zpomalí a počty nakažených klesnou, opět budeme moci otevřít nejen my, ale i další podnikatelé - restaurace, kultara ... Uzavření pak budou trvat kratší dobu.

 

(Aktualizováno 25.10. 15:02)