Kariéra | specialkalega.cz

Hledáte krásnou práci spojenou s nejkreativnější hračkou na světě?

V současné době hledáme :

Na pozici prodavačka/prodavač do prodejny v Hradci Králové

Náplň práce: obsluha zákazníků, poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny

foto

Požadujeme:

  • příjemné vystupování, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem
  • kladný vztah k dětem
  • estetické cítění při rovnání a uspořádání sortimentu
  • smysl pro pořádek
  • základní znalost práce s PC (pro představu - používáme pokladní systém, mailový klient, kancelářské aplikace word, excel, pdf - probíhá zaučení s programy)
  • schopnost se učit sortiment (sortiment je u nás celkem úzký - pouze LEGO)
  • chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

  • plný nebo částečný úvazek
  • práci v pěkném prostředí s přátelskou atmosférou
  • výhodnější nákup našeho sortimentu

Životopisy zasílejte na:  info@specialkalega.cz

Více informací lze získat na tel: 602 312 854