O nás | Specialkalega.cz

Prodáváme všechny možné i nemožné série

Naše regály jsou skoro bezedné. Najdete v nich stovky stavebnic různých sérií – od nejnovějších kousků až po ty, které se prodávají už několik let. A kdybyste svou stavebnici přesto nenašli, pokusíme se ji sehnat. Speciálně pro vás.

Široký sortiment

Máme nejnovější kousky i ty, co se prodávají už déle. Některé z nich jsou i stavebnice, které jinde v Česku už neseženete.

Pořád nějaké slevy

Náš obchod se vyplatí navštěvovat pravidelně. Často slevujeme vybrané stavebnice, někdy třeba i celé série. Tak ať to neprošvihnete. Pro členy klubu, kterými se můžete stát i Vy je výhopdnější cena nákupu jistá.

Výborná dostupnost

Naše kamenou prodejnu najdete hned vedle Tesca v Říčanech. Můžete zaparkovat na prostorném parkovištích hned u obchodu. Pro LEGO tak klidně přijeďte autem nebo dodávkou.

Zapálený personál

LEGO je naší životní vášní. Prodavač/ka na prodejně si s vámi bude povídat celé hodiny – třebas i o jediné stavebnici.

Vždy v dokonalém stavu

K LEGO stavebnicím se chováme jako k vlastnímu dítěti. S každou krabicí proto manipulujeme tak, aby se nepomačkala ani neohnula. Schválně nás přijďte zkontrolovat.

Školy a školky to mají levnější

Potřebujete nakoupit stavebnice do školy či školky? Tak to máme jednu skvělou zprávu – školním zařízením totiž prodáváme o 15 % levněji.